32 WOŚP Denzel w Łodzi Sławomir w Pabianicach

You are currently viewing 32 WOŚP Denzel w Łodzi Sławomir w Pabianicach
32 WOŚP Sławomir w Pabianicach Miłość w Zakopanem

32 WOŚP Łódź Pabianice

Denzel w Łodzi

Danzel, właśc. Johan Waem (ur. 9 listopada 1976 w Beveren) – belgijski piosenkarz, wykonujący muzykę taneczną.

Zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym:

Biuro rachunkowe | Usługi księgowe | Łódź | Kontakt | 601-332-331

Denzel kariera muzyczna

Rozpoczynał karierę muzyczną jako wokalista i basista w zespole Scherp op de Snee. Później śpiewał w chórkach w zespole L.A. Band. W 2003 został jednym z 20 finalistów belgijskiej edycji programu Idol. Pod koniec roku wydał swój pierwszy singiel, „You Are All of That”.

32 WOŚP Denzel w Łodzi Sławomir w Pabianicach 2
Denzel

Rozgłos uzyskał po wydaniu drugiego singla, „Pump It Up!”, który wydał w 2004. Utwór okazał się hitem europejskich dyskotek, notując wysokie miejsca na światowych listach przebojów, szczególnie w zestawieniach przebojów muzyki klubowej. 15 listopada 2004 wydał debiutancki album studyjny zatytułowany The Name of the Jam.

W styczniu 2006 z utworem „Undercover” wziął udział w finale polskich eliminacji do 51. Konkursu Piosenki Eurowizji. Zajął dziewiąte miejsce, zdobywszy 5 punktów, w tym 1 pkt od jurorów i 4 pkt od telewidzów. W 2007 zaprezentował singiel „Jump”, a 8 lutego 2008 wydał drugi album studyjny pt. Unlocked. We wrześniu 2008 nagrał w Rzeszowie teledysk do piosenki „What Is Life”. W maju 2009 zagrał pierwszą trasę koncertową zatytułowaną Danzel Live Tour 2009.

31 grudnia 2021 wystąpił na Sylwestrze Szczęścia z Polsatem, gdzie zaśpiewał piosenkę „Shallow” wraz z Eweliną Lisowską. W 2022 zwyciężył w finale szesnastej edycji polskiego polsatowskiego programu rozrywkowego Twoja twarz brzmi znajomo. 31 grudnia 2023 wystąpił na „Sylwestrowej mocy przebojów” w Polsacie, gdzie zaśpiewał „Pump It Up!”.


Fotogaleria Denzel na 32 WOŚP w Łodzi


Sławomir w Pabianicach

Sławomir, właśc. Sławomir Paweł Zapała (ur. 19 marca1983 w Krakowie) – polski aktor, performer, piosenkarz, konferansjer i prezenter telewizyjny.

Sławomir kariera sceniczna

32 WOŚP Denzel w Łodzi Sławomir w Pabianicach 7
Sławomir Zapała

Jest synem Józefy i Andrzeja Zapałów. W dzieciństwie uczęszczał do Nowohuckiego Domu Kultury. W 2006 ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Po ukończeniu nauki w PWST wystąpił w wielu filmach i serialach, m.in. Karol. Człowiek, który został papieżem, 33 sceny z życia, Pod Mocnym Aniołem, Hotel 52, Czas honoru, Prawo Agaty, Blondynka, Ojciec Mateusz, Świat według Kiepskich czy Na dobre i na złe. Występował też w teatrach: Rozrywki, Bagatela, Kamienica, Na Woli oraz Studio.

W 2014 wykreował postać sceniczną o pseudonimie Sławomir, którą wymyślił podczas pobytów na Long Island, gdzie zdobył uznanie polskich imigrantów. W 2015 zagrał w reklamie telewizyjnej sieci telekomunikacyjnej Orange. 5 marca 2015 na kanale YouTube udostępnił teledysk do debiutanckiego utworu „Megiera”, w którym zagrali Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski czy Lech Dyblik i który osiągnął ponad 50 mln wyświetleń. Jesienią 2015 zaczął prowadzić program Śląska karuzela na TVS. Wypuścił także teledyski do piosenek: „Ni mom hektara” i „Aneta”, który nagrał z zespołem Vox. W ramach promocji wystąpił w programach rozrywkowych Polsatu: Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (2016) i Twoja twarz brzmi znajomo (2017). Jego występ w odcinku finałowym Twoja twarz brzmi znajomo, w którym wcielił się w postać Freddiego Mercury’ego, docenił Brian May z zespołu Queen. 7 kwietnia 2017 wydał debiutancki album studyjny pt. The Greatest Hits, który promował trzema dotychczas wydanymi singlami. Z wydawnictwem dotarł do pierwszego miejsca polskiej listy sprzedaży i uzyskał status poczwórnie platynowej płyty, sprzedając się w nakładzie przekraczającym 120 tys. egzemplarzy.

23 kwietnia 2017 opublikował czwarty singiel z albumu, „Miłość w Zakopanem”, z którym dotarł do czwartego miejsca na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiostacjach. 31 grudnia wystąpił podczas telewizyjnego Sylwestra marzeń z Dwójką w Zakopanem. W 2018 z żoną wystąpił w jednym z odcinków programu Polsatu The Story of My Life. Historia naszego życia oraz współprowadził teleturniej TVP1 Big Music Quiz. Również w 2018 podjął współpracę z siecią sklepów AGD i RTV Max Elektro, z którą wypuścił do sprzedaży Głośnik Power Audio Sławomir Edyszyn. 31 grudnia 2018 wystąpił na dwóch koncertach noworocznych: na Sylwestrze marzeń z Dwójką Telewizji Polskiej i Sylwestrowej mocy przebojów Polsatu. W 2019 wystąpił w dwóch telewizyjnych kampaniach reklamowych: internetowej porównywarki pożyczek i kredytów Bancovo oraz poprowadził program Polsatu Piosenki z drugiej ręki.

W październiku 2020 wydał drugi album studyjny pt. The Best of[, który promował utworami „Weekendowy korsarz”, „Weselny pyton” i „Totalny Love”. W 2021 zasiadł gościnnie w jury w jednym odcinku 15. edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo, a potem wystąpił w świątecznym odcinku programu. W 2022 był jednym z prowadzących poranny magazyn rozrywkowo-informacyjny Poranny rogal na antenie Zoom TV. W tym samym roku został prowadzącym program Tak to leciało! w TVP oraz wystąpił w ogólnopolskiej kampanii reklamowej platformy Shopee.

W 2011 poślubił aktorkę i piosenkarkę Magdalenę Kajrowicz. Mają syna Kordiana (ur. 9 września 2016).

Fotogaleria Sławomir na 32 WOŚP w Pabianicach


Miłość w Zakopanem tekst

Teraz już wszystko wiem, bawiłem grubo się i w Ameryce (USA)
Gdzieś pod palmami raj, mówili, „Jedź, bo tam podobno życie” (o-o-o-o)
To był przepiękny czas, życie tętniło w nas, pamiętasz miła? (Ściga nas, ściga nas, ściga nas)
Lecz to w ojczyźnie właśnie nam się przydarzyła

Miłość, miłość w Zakopanem
Polewamy się szampanem
Rycerzem jestem ja, a ty królową nocy
Miłość żarzy w twoje oczy
Rozpędzona jak motocykl
Hej, wypijemy syćkie drinki aż do dna

Cekiny błyszczą twe, uśmiechem kusisz mnie, DJ przygrywa (DJ przygrywa)
Splecione ciała dwa, tak piękni ty i ja, szczęście nadpływa (o-o-o-o)
Choć na parkiecie tłum, tu dzisiaj oprócz nas nikogo nie ma (nie ma nas, nie ma nas, nie ma nas)
Cześć, tu Sławomir, a w mych ramionach Magdalena

Miłość, miłość w Zakopanem
Polewamy się szampanem
Rycerzem jestem ja, a ty królową nocy
Miłość żarzy w twoje oczy
Rozpędzona jak motocykl
Hej, wypijemy syćkie drinki aż do dna

Jedziemy!

Poranek, jasny świt, głowy leciutkie, bo to przecież góry (to przecież góry)
Na niebie słońce lśni, ty jesteś, dzisiaj mi przeganiasz chmury (o-o-o-o)
Buzi mi teraz daj, a potem więcej, gdy będziemy sami (nie ma nas, nie ma nas, nie ma nas)
Bo od wieczora wejdę, znowu zaczynamy

Miłość, miłość w Zakopanem
Polewamy się szampanem
Rycerzem jestem ja, a ty królową nocy
Miłość żarzy w twoje oczy
Rozpędzona jak motocykl
Hej, wypijemy syćkie drinki aż do dna

Miłość, miłość w Zakopanem
Polewamy się szampanem
Rycerzem jestem ja, a ty królową nocy
Miłość żarzy w twoje oczy
Rozpędzona jak motocykl
Hej, wypijemy syćkie drinki aż do dna

Aż do dna

Kontakt z biurem rachunkowym:

Biuro rachunkowe | Usługi księgowe | Łódź | Kontakt | 601-332-331

Co mówią o nas klienci:

Z punktu widzenia osoby prowadzącej jednoosobową działalność mogę stwierdzić, że Biuro Rachunkowe 2×2 w Łodzi zapewnia obsługę na najwyższym poziomie. Wszystko jest zawsze na czas, bez żadnych problemów, a na wszelkie nurtujące mnie pytania zawsze otrzymuję rzetelną odpowiedź. Ponadto kontakt jest zawsze nader przyjemny 🙂 Polecam!

Magdalena Grudzińska Magdalena Grudzińska 1

Rating: 5 out of 5.

Do Biura Rachunkowego 2X2 trafiłam z polecenia znajomego. Pełen profesjonalizm, duża znajomość przepisów, i co najważniejsze, ogromna pomoc w prowadzeniu księgowości. Cierpliwie tłumaczą podatkowe zawiłości. Biuro rachunkowe zapewnia kompleksową pomoc w przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Bardzo polecam!

Jolanta Adamusik

Rating: 5 out of 5.

Skomentuj:

Kancelaria biuro rachunkowe

Księgi handlowe, książki przychodów i rozchodów, ryczałt, kadry, płace, KRS, CIT, PIT, VAT, ZUS