RPP obniżyła stopy procentowe NBP

Autor: Usługi księgowe łódź

W dniach 4-5 czerwca odbyło się posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej. Rada postanowiła obniżyć stopy procentowe NBP o 0,25 pkt. proc. do poziomu:

?stopa referencyjna 2,75% w skali rocznej;
?stopa lombardowa 4,25% w skali rocznej;
?stopa depozytowa 1,25% w skali rocznej;
?stopa redyskonta weksli 3,00% w skali rocznej;

Tagi księgowe: , ,

Jeden komentarz do “RPP obniżyła stopy procentowe NBP”

  1. Lee Richardson komentuje:

    Solidne biuro rachunkowe zapewnia całkowitą obsługę księgową jak i podatkową swoich klientów. Ważne jest doświadczenie i bieżąca znajomość zmieniających się przepisów. Księgi rachunkowe prowadzić mogą osoby fizyczne z uprawnieniami, osoby prawne jeśli zlecają te czynności uprawnionym pracownikom.

    W Internecie nie jest trudno o znalezienie biura które właściwie poprowadzi nasze księgi rachunkowe. Polecamy zajrzeć na biuro rachunkowe Łódź żeby sprawdzić czym zajmują się biura rachunkowe. Wymieniona rachunkowość Łódź jest świetnym przykładem działań w zakresie prowadzenia księgowości podmiotów gospodarczych.

    Biura rachunkowe reprezentują nas przed Urzędem Skarbowym, dlatego też warto zaoszczędzić czas i skorzystać z usług takiego biura. Przygotowanie papierów do Urzędu Statystycznego, czy Narodowego Banku Polskiego też załatwi za nas biuro. Przed ostatecznym wyborem biura upewnijmy się posiadanie legitymacji uprawniającej do usługowego prowadzenia ksiąg.

Skomentuj wpis

Musisz się zalogować aby skomentować.