(42) 288 10 69, 288 10 60607 220 205, 605 690 600Łódź, Siewna 15, V piętro, pokój 512Pn-Pt: 08:18

Polecane biuro rachunkowe Łódź

Polecane biuro rachunkowe ŁódźNaszym priorytetem jest świadczenie rzetelnych i profesjonalnych usług obejmujących szeroko rozumianą księgowość przedsiębiorstw. Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby, w zależności od typu, wielkości, czy zakresu prowadzonej działalności. Obsługujemy zarówno niewielkie firmy jak i spółki prawa handlowego w tym spółki akcyjne, wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie, świadczymy usługi kadrowo-płacowe oraz księgowe.


Bogata oferta usług księgowych

Oferujemy prowadzenie ksiąg handlowych, książek przychodów i rozchodów, ryczałtu, zajmujemy się również kadrami oraz płacami.

Wysoki standard, wysoka jakość

Posiadamy bardzo rozległą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie księgowości i podatków.

Każdy jest dla nas wyjątkowy

Mając świadomość, że każdy Klient jest inny, dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Pomagamy w założeniu firmy

Doradzamy w zakresie zakładania różnych form działalności i w wyborze najkorzystniejszego opodatkowania.

Twoje rachunki są z nami bezpieczne

Posiadamy Licencję Ministerstwa Finansów, oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Aktywne wsparcie biznesu

W ramach współpracy z klientem doradzamy w wielu aspektach prowadzenia firmy.

Zapraszamy do współpracy – kontakt.

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Zlece pelna ksiegowosc nowo powstajacej spolki z o.o.

    Spolka nie bedzie narazie zatrudniac pracownikow, ilosc faktur nie powinna byc duza, gdyz nasza firma o charakterze produkcyjno-handlowym bedzie sprzedawac produkty glownie klientom indywidualnym. Mile widziana mozliwosc integracji ze sklepem internetowym Click Shop (Home.pl) choc nie jest to warunek.

  2. Zlecę prowadzenie księgowości dwóch powiązanych ze sobą firm, pierwsza w formie jednoosobowej działalności druga jako spółka jawna, obydwie na uproszczonej księgowości. Liczba dokumentów to między 300-400szt (faktury sprzedaż/zakup, koszty, raporty okresowe z drukarek fiskalnych itp). Dodatkowo proszę o podanie kosztów prowadzenia spraw pracowniczych. Jestem zainteresowany ofertami tylko i wyłącznie profesjonalnych biur podatkowych, posiadających stosowne ubezpieczenia. Podstawowym oprogramowaniem w firmie jest SubiektGT firmy Insert, z którego możemy eksportować potrzebne dane.

Dodaj komentarz

Close Menu
Zamknij panel