(42) 288 10 69, 288 10 60607 220 205, 605 690 600Łódź, Siewna 15, V piętro, pokój 512Pn-Pt: 08:18

Nasze dokumenty księgowe „zagrały” w Piekielnym Hotelu

Małgorzata Rozenek Łódź Piekielny HotelMiło nam poinformować, że nasze dokumenty księgowe „zagrały” w „Piekielnym Hotelu”. „Piekielny Hotel” to polski program rozrywkowy prowadzony przez Małgorzatę Rozenek emitowany w TVN od 2015 roku. Do programu zgłaszają się właściciele hoteli, mający problemy z utrzymaniem hotelu. W każdym odcinku Małgosia odwiedza jeden Hotel. W ciągu czterech dni uczy właścicieli i personel podstaw pracy. Obserwuje i analizuje sytuację, później komentuje ją i proponuje metody rozwiązania problemów. „Piekielny Hotel” Małgosi Rozenek jest adaptacją brytyjskiego programu „Hotel Hell”, którego gospodarzem jest Gordon Ramsay.

Zajazd Polski Biała Wisełka w Wiśle Czarne
Zajazd Biała Wisełka

W 9 odcinku Małgorzata Rozenek zawitała do obiektu naszego klienta – Zajazdu Polskiego „Biała Wisełka” w Wiśle Czarne położonego u podnóża Baraniej Góry (3h). Z informacji na stronie: „Sprawdzone noclegi i pokoje w Wiśle gdzie można spokojnie wypocząć latem na wakacjach , można tu pomieścić jednorazowo do 50os.na szkoleniu lub spotkaniu firmowym ,ładne pokoje w stylu góralskim dla rodzin z dzieckiem .Posiadamy własną domową kuchnię z pysznymi i regionalnymi posiłkami.Zimą zapraszamy na narty do wyciągu narciarskiego jest 5min samochodem .Wyciąg krzesełkowy o długości 1000m.

Obsługa księgowa zajazdów, pensjonatów, hoteli – kontakt.

Strona obiektu: Zajazd Polski Biała Wisełka

Strona z odcinkiem: Piekielny Hotel odcinek 9 sezon 1

Piekielny Hotel biuro rachunkowe Łódź
Piekielny Hotel

Z opisu programu:
Pensjonat Wisełka, położony w Beskidach, posiada potencjał, pomimo dużej konkurencji w tym regionie. Jednak właściciel, zwany Groszkiem, który doświadczenie zdobywał w Niemczech, Austrii czy Grecji i podobno ma ogromną wiedzę w hotelarsko-gastronomicznej materii, nie potrafi poprowadzić interesu przejętego od mamy.

I ja u źródeł Wisły byłem, miód i wino piłem.

Wisła Czarne Cienków
Widok z Cienkowa

Obiekt – składający się z budynku w stylu góralskim oraz budynku w stylu secesyjnym – znajduje się na południowym stoku grzbietu górskiego zwanego Cienków (957m). Wyjście na grań zajmuje 20 minut (lub samochodem). W nagrodę za wejście można napić się piwa w restauracji „Ranczo Cienków”. Stąd roztacza się przepiękny widok na beskidzkie pasmo Baraniej Góry. W dole ujrzymy taflę Jeziora Czerniańskiego (piechotą 10 minut od Zajazdu) zamkniętego zaporą (20 minut) z górującym nad nim Zamkiem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej (4km od Zajazdu, możliwe zwiedzanie). Granią Cienkowa biegnie wielokilometrowy szlak turystyczny dostępny również dla rowerów. Po północnej stronie grzbietu zlokalizowana jest skocznia narciarska im. Adama Małysza (spacerkiem 40 minut). Warto wstąpić na kawę i ciastko do kawiarenki na szczycie skoczni (134m). Do Jeziora wpadają Biała i Czarna Wisełka aby dalej płynąc wspólnie jako Wisełka. Poniżej mostu w Nowej Osadzie do Wisełki wpada potok Malinka i od tego miejsca dalej płyną już jako Wisła.

Jezioro Czerniańskie Wisła Czarne
Jezioro Czerniańskie

Z tarasów Zajazdu Biała Wisełka roztacza się szeroki widok na zalesione górskie stoki Beskidów. Mamy wrażenie przebywania w lesie, a reszty dopełnia śpiew ptaków. Wisła Czarne jest doskonałym miejscem dla osób szukających spokoju i wyciszenia. Biegnąca doliną droga kończy się ślepo (niebieskim szlakiem na Baranią Górę) stąd ruch samochodowy jest niewielki. Dla szukających miejskich wrażeń mogę polecić wypad do centrum Wisły lub pobliskiego Cieszyna. A na zakupy … jedziemy do Czech. Warto zajrzeć do urokliwego Jabłonkowo na Zaolziu (droga na Istebną). Miłą niespodzianką są dwujęzyczne napisy. Tu nawet Czesi wybierają polskie szkoły bo mają wyższy poziom. W drodze powrotnej, tuż przed granicą można posmakować piwa i speciałów czeskiej kuchni w „Hostincu Na Panelu” (po prawej stronie drogi). Pozdrowienia dla Milosza.  Po naszej stronie granicy można zboczyć do Koniakowa pogrzebać w koronkowych stringach i zagrać na trombicie.

Zamek Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej w Wiśle
Zamek Prezydenta RP

Zajazd Biała Wisełka oferuje pokoje o zróżnicowanym standardzie. Od kameralnych pokoi typu „przespać się i w góry” po obszerny biesiadny apartament Prezydencki z tarasem i wielką łazienką. Kuchnia o każdej porze dnia ugości czym chata bogata. Wino można sączyć bez ograniczeń, a smak miękkiej wody z głębinowej studni zapada w pamięć. Całość dopełnia nostalgiczny klimat austro-węgierskich czasów Franciszka Józefa i Sisi.

Na zakończenie nie wypada nie wspomnieć o niezwykłej gościnności górali z Wisły Czarne. Szczególne pozdrowienia dla Bartka ze schroniska „Na Przysłopie” oraz Jurka prowadzącego grilla u wejścia do doliny Białej Wisełki. Przepraszam, że nie wymieniam innych … ale, za słaba głowa. Do zobaczenia … na szlakach u źródeł Wisły.

Najsłynniejszy górski turysta …

… ten w klapkach

Ten post ma jeden komentarz

  1. Zajazd Biała Wisełka idealny na wypoczynek.Jedzenie bardzo smaczne ,śniadania w formie stołu szwedzkiego,obiadokolacje porcje.Właściciel zajazdu i obsługa przesympatyczni ludzie.Pokoje z łazienkami i tarasem z przepięknym widokiem na Baranią Górę.Polecam ten zajazd na wypoczynek.Bardzo blisko do jeziorka.

Dodaj komentarz

Close Menu
Zamknij panel