Skala podatku dochodowego 1998

Autor: Usługi księgowe łódź

Skala podatku dochodowego 1998

Podstawa obliczenia podatku w złotych Podatek wynosi
ponad do  
  25 252 19% podstawy obliczenia
minus kwota 336 zł 60 gr
25 252 50 504 4 461 zł 28 gr + 30% nadwyżki ponad 25 252 zł
50 504   12 036 zł 88 gr + 40% nadwyżki ponad 50 504 zł
kwota wolna od podatku: 1 771,58 zł
ulga: 336,60 : 12 mies. = 28,05 zł

Sporzadzanie podatkowych pitów rocznych – kontakt.

PIT-owanie to droga przez mękę. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek sam brnął przez formularze. Pomylić się można właściwie na każdym kroku, nie tylko w wyliczeniach.

Podobne wpisy księgowe

Tagi księgowe: , , ,

Jeden komentarz do “Skala podatku dochodowego 1998”

  1. Project Runway komentuje:

    Czy przeważysz działanie gospodarczą czy też sklep internetowy? W takim ciosie będziesz proch pewność, że w którymś momencie będziesz skazany aż do rozliczenia się w ciągu swoją działalność nim referatem finansowym. W takich momentach kadry wynajmują służb rachunkowych, którzy dbają o prawidłowość reportażów. Jednak zeszła rewolucję dokonała przede wszelkim księgowość internetowa.

    Kto przypadkiem biec rachunkowość? Wszechstronnie temat biorąc nie istnieje spadek, iż nie wpływowa też rachować się ze swoich dochodów, dochodów tudzież rozchodów. Jednak prawdą istnieje, że wypada ażeby bodaj było bazować brata bliźniaka, kto zaprzątałby się tym, gdy my w faktyczności jesteśmy zajęci przede każdym przewodzeniem naszej działalności oszczędnej.

    Księgowość internetowa przekształciła to wyjście. Uprzednio populacja czarterowali czy też zarządzali przewodzenie księgowości niejakiej spośród jednostek ciekawych się tym. Ta jakość aż do dzisiaj istnieje w charakterze w największym stopniu wielbiona, przeciwnie w realności nie iks być może sobie dopuścić na mknięcie na mocy pół miasta ewentualnie potem zaledwie po owo, by móc zestawić dokumenty do księgowego. Natomiast dalej powinno się będzie je odzyskać, dlatego że nie całokształt jest dozwolone uhonorować korespondencją. Abstrahując od tym uwzględnij zniszczenie papieru zaś od chwili ciosu będziesz posiadał miarę kłopotu.

Skomentuj wpis

Musisz się zalogować aby skomentować.