RPP pozostawiła stopy na niezmienionym poziomie

Autor: Usługi księgowe łódź

W dniach 5-6 listopada odbyło się posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej. Rada postanowiła utrzymać stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie:

– stopa referencyjna 2,50% w skali rocznej;
– stopa lombardowa 4,00% w skali rocznej;
– stopa depozytowa 1,00% w skali rocznej;
– stopa redyskonta weksli 2,75% w skali rocznej;

Podobne wpisy księgowe

Tagi księgowe: , ,

Jeden komentarz do “RPP pozostawiła stopy na niezmienionym poziomie”

  1. Drogówka komentuje:

    Coraz częściej decydujemy się na założenie własnej działalności, jednakże nie zawsze potrafimy sobie poradzić z księgowością i wszystkimi rachunkami. Dlatego też powinniśmy zadbać o to, aby nasza księgowością zajęło się profesjonalne biuro rachunkowe.
    Coraz częściej decydujemy się na założenie własnej działalności, jednakże nie zawsze potrafimy sobie poradzić z księgowością i wszystkimi rachunkami. Dlatego też powinniśmy zadbać o to, aby nasza księgowością zajęło się profesjonalne biuro rachunkowe Łódź słynie z wielu niezwykle dobrych biur i dlatego zawsze możemy znaleźć w nich pomoc. Każda nawet mała firma może sobie poradzić w trudnym świecie biurokracji, jeśli znajdzie odpowiednie biuro rachunkowe. Łódź jest miastem, w którym powstają nowe bura rachunkowe, dzięki czemu mamy, w czym wybierać. Decyzja o tym, jakie wybrać biuro do prowadzenia naszej księgowości jest niezwykle trudna i dlatego trzeba dużo przemyśleć i sprawdzić zanim zdecydujemy się na odpowiednie usługi księgowe. Łódź jest miejscem rozwoju wielu firm i dlatego biura rachunkowe są niezwykle doświadczone. Prowadzenie księgowości to bardzo trudne zadanie i dlatego takie biuro powinno zatrudniać specjalistów, którzy profesjonalnie zajmą się wykonaniem powierzonego im zadania.

Skomentuj wpis

Musisz się zalogować aby skomentować.