Raport kasowy

Autor: Usługi księgowe łódź

Raport kasowy (RK) – dokument księgowy stosowany w obrocie gotówkowym. Jest to dokument zbiorczy operacji kasowych w ciągu określonego okresu, potwierdzonych dokumentami:

 • KP (kasa przyjmie) – pokwitowanie odbioru gotówki przez kasę firmy,
 • KW (kasa wyda) – pokwitowanie wypłaty gotówki z kasy firmy.

Obsługa księgowa firm – kontakt.

Podobne wpisy księgowe

Tagi księgowe: , , , ,

2 komentarze do “Raport kasowy”

 1. Zakonserwować podwozie komentuje:

  W XXI wieku mamy niezwykle mętne prawo, a prawidłowe przygotowywanie dokumentacji może przerastać możliwości niejednego przedsiębiorstwa. To logiczne, że na rynku pojawiły się profesjonalne biura rachunkowe Łódź. Po prostu masa przedsiębiorców woli zająć się tym, co potrafi najlepiej, a księgi przychodów i rozchodów albo przygotowywanie umów oddać w ręce ekspertom. Wynajęcie zawodowego księgowego rzecz jasna wiąże się z jakimiś kosztami jednak inwestycja w przyzwoite biuro księgowe Łódź niemal zawsze jest opłacalna. To nie tylko zaoszczędzenie czasu i gwarancja, że wszystko w arkuszach danych będzie jak należy, lecz w szeregu przypadków również oszczędności finansowe. Zawodowi księgowi perfekcyjnie znają się na zawikłanym ustawodawstwie podatkowym i mogą wymyślić lepsze rozwiązania. W związku z tym tego rodzaju usługi to w dzisiejszych realiach coś o wiele więcej niż wyłącznie komfort, ale wręcz konieczność.

 2. Dyskretne biuro rachunkowe Łódź komentuje:

  Prowadzenie własnego biznesu nie jest łatwym zadaniem. Szczególnie trudne i wymagające specjalistycznej wiedzy są prace księgowe. Na szczęście nasze biuro wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów i oferuje profesjonalne usługi księgowe.

  Od początku prowadzenia działalności niezmiennie trzymamy się zasad, do których należą: dyskrecja, kompleksowe i dokładne realizowanie zleconych prac oraz szybkie działanie. W trosce o naszych Klientów zapewniamy bezpieczeństwo oferowanych przez nas usług. Dzieje się tak, ponieważ posiadamy odpowiednie ubezpieczenie.

  Nasze biuro prowadzi rozmaite ewidencje i rejestry. Wśród nich znajdują się księgi zawierające informacje o przychodach i rozchodach, ryczałcie ewidencjonowanym oraz środkach trwałych. Ponadto rejestrujemy dane związane z podatkiem od towarów i usług.

  Zajmujemy się także sporządzaniem sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych CIT i PIT, a także VAT. Naszych Klientów reprezentujemy przed urzędami skarbowymi oraz w kontaktach z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Prowadzimy również sprawy związane z kadrami i wynagrodzeniem za pracę. Zajmujemy się wszelkimi umowami o pracę.

  Nasza oferta jest również skierowana do osób, które dopiero myślą o założeniu działalności gospodarczej. W takim przypadku fachowo doradzamy i pomagamy przebrnąć przez czynności rejestracyjne.

  Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Skomentuj wpis

Musisz się zalogować aby skomentować.